Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W

Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 202
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_atheros_w8....
Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. SANOXY CA-U3EXP ExpressCard USB 3.0 Super Speed (Winows Vista) czy Lenovo ThinkCentre M81 Intel Onboard Display Driver 8.15.10.2752. Aplikacja Gigabyte GA-H77-DS3H (rev. 1.1) Atheros LAN Driver 2.1.0.4 for W może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.