Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall

Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 343
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Extensa 5410 Notebook ATI Chipset Driver 8.251.060427 for X czy Canon Bubble-Jet BJ F620 Printer Driver 6.1.7233.0 for Server 20. Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-H77-D3H (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstall

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.