Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H67MA-USB3-B3 (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7

Gigabyte GA-H67MA-USB3-B3 (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 583
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_audio_realtek_a...
Gigabyte GA-H67MA-USB3-B3 (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H67MA-USB3-B3 (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Panasonic PT-44LCX65 LCD TV Firmware RRT czy Sapphire Mini PC EDGE-HD Realtek WLAN Driver 1086.10 for Windows. Gigabyte GA-H67MA-USB3-B3 (rev. 1.0) Realtek HD Audio Driver 2.7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.