Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61N-D2V (rev. 1.0) Realtek Ethernet Diagnostic Util

Gigabyte GA-H61N-D2V (rev. 1.0) Realtek Ethernet Diagnostic Util to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 573
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_realtek_rtl...
Gigabyte GA-H61N-D2V (rev. 1.0) Realtek Ethernet Diagnostic Util jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP HDX X16-1203TX Premium Notebook JMicron Filter Driver 1.0.4.0 i Samsung NP900X1A Series 9 Easy SpeedUp Manager Software 2.0.0.10. Gigabyte GA-H61N-D2V (rev. 1.0) Realtek Ethernet Diagnostic Util poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.