Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal

Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 285
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 5620 Notebook Intel Chipset Driver 8.7.0.1005 for V czy ColorPlus PDF Printer Driver. Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-H61MA-D3V (rev. 2.1) Intel SATA AHCI/ RAID Preinstal

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.