Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology

Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...

[inne wersje programu Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology ]
Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology , posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkPad Edge E430 Power Manager Driver 1.66.0.14 for Win czy Gigabyte GA-H61M-HD2 (rev. 1.0) Intel Display Driver 15.28.4.284. Aplikacja Gigabyte GA-H61M-S2PV (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.