Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-S2P (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology 1

Gigabyte GA-H61M-S2P (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 459
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-H61M-S2P (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology 1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-H61M-S2P (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology 1, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Microsoft LifeCam Cinema Driver 4.25.515.0 for Windows 8 x64 czy Toshiba Satellite P840 HDMI Control Manager Driver 2.0.2.1.64 fo. Gigabyte GA-H61M-S2P (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology 1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-H61M-S2P (rev. 2.1) Intel Rapid Storage Technology 1

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.