Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 406
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI Z68A-G43 (G3) Realtek LAN Driver 7.53.0216.2012 for Windows lub ASRock Fatal1ty Z77 Professional Nuvoton CIR Driver 2.5.1003 Bet. Aplikacja Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-H61M-DS2 (rev. 3.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.