Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D

Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 184
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...

[inne wersje programu Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D]
Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP Pavilion HDX9312TX Wireless Assistant Utilty 3.00 czy Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel RSTe Driver 3.5.0.110. Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-H61M-DS2 DVI (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall D

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.