Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv

Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 376
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_hs...

[inne wersje programu Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv]
Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gateway CX2730 Intel Chipset Driver 6V 7.2.2.1006 for XP, czy MSI Z77 MPOWER Intel RST Driver 11.5.0.1207 for Windows 7/Window. Gigabyte GA-F2A85XM-HD3 (rev. 1.0) AMD RAID/AHCI Preinstall Driv poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.