Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3

Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 252
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ah...
Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Lenovo ThinkPad R32 Intel LAN Driver 5.41.28.0 czy Gateway CX2600 Intel Chipset Driver 6.14.10.4291. Kod programu Gigabyte GA-F2A85X-UP4 (rev. 1.0) AMD AHCI Preinstall Driver 1.3 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.