Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EP43-DS3R (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9

Gigabyte GA-EP43-DS3R (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 747
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-EP43-DS3R (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-EP43-DS3R (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby ASIX MCS7715 USB to Serial Controller Driver 1.9.7.1 x64, czy Sony Vaio VPCZ11EHX/X Broadcom Bluetooth Driver 5.5.0.7800 for X. Gigabyte GA-EP43-DS3R (rev. 1.0) Intel SATA RAID/AHCI Driver 8.9 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.