Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) Realtek Ethernet Diagnostic Uti

Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) Realtek Ethernet Diagnostic Uti są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 260
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_lan_realtek_rtl...
Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) Realtek Ethernet Diagnostic Uti jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy REALTEK.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) Realtek Ethernet Diagnostic Uti jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asus P8H77-I Intel Smart Connect Technology Utility 2.0.1069.0 czy Gigabyte GA-880GM-UD2H (rev. 1.5) AutoGreen Utility B10.1021.1. Gigabyte GA-EP41-UD3L (rev. 1.3) Realtek Ethernet Diagnostic Uti poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.