Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-EP35-DS4 (rev. 2.1) Intel SATA2 Preinstall Driver 8.

Gigabyte GA-EP35-DS4 (rev. 2.1) Intel SATA2 Preinstall Driver 8. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_intel_...
Gigabyte GA-EP35-DS4 (rev. 2.1) Intel SATA2 Preinstall Driver 8. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte GA-EP35-DS4 (rev. 2.1) Intel SATA2 Preinstall Driver 8., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sharp DX-C310FX Printer XPS Driver 1007A for Vista czy Sony Vaio VPCZ11CGX Firmware Extension Parser Device Driver 8.0.. Programiści Intel zadbali, by Gigabyte GA-EP35-DS4 (rev. 2.1) Intel SATA2 Preinstall Driver 8. były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.