Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac

Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_me_7serie...
Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock 970 Pro3 AMD SATA RAID Preinstall Driver czy Asrock 970 Pro3 Etron USB 3.0 Driver 0.109_0220. Programiści INTEL zadbali, by Gigabyte GA-B75M-D3V (rev. 1.0) Intel Management Engine Interfac były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.