Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Intel.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 502
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Intel
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_intel_bootdisk_...
Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Intel.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway LT27 Intel SATA AHCI Driver 9.6.4.1002 for Windows 7 czy Sony Vaio VPCZ116GX/S Ricoh PCIe Memory Stick Driver 6.13.2.10 f. Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-B75M-D3P (rev. 1.0) Intel SATA/RAID Preinstall Drive

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.