Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD RAID Preinstall Driver 3

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD RAID Preinstall Driver 3 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_amd_sataraid_ra...
Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD RAID Preinstall Driver 3 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD RAID Preinstall Driver 3 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Gigabyte GA-X79S-UP5-WIFI (rev. 1.0) Intel SATA AHCI/RAID Preins, czy Sony KDL-32HX759 BRAVIA HDTV Firmware 1.402EUA. Programiści AMD zadbali, by Gigabyte GA-A55M-DS2 (rev. 2.1/2.2) AMD RAID Preinstall Driver 3 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.