Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 795
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...

[inne wersje programu Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver]
Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony KDL-32EX726 BRAVIA HDTV Firmware 4.012EUA, czy Panasonic DMR-ES10S DVD Recorder Firmware U1-327. Gigabyte GA-990XA-UD3 (rev. 3.0) AMD SATA AHCI Preinstall Driver poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.