Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 489
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...
Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Biostar TZ77MXE Ver. 5.x Realtek LAN Driver 7.040.0126.2011 for i Lenovo ThinkCentre M50 USB Keyboard Driver 2.0.1.2 for 2000/XP. Programiści AMD zadbali, by Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.3) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.