Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1

Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 620
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...
Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Samsung NP350U2A Notebook HECI Driver 7.0.0.1144 for Windows 7 lub Brother DCP-8080DN Printer BR-Script Driver A for Windows 7. Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Stabilne wersje Gigabyte GA-970A-D3 (rev. 1.2) AMD SATA AHCI Preinstall Driver 1

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.