Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA AHCI/ RAID Preinstall D

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA AHCI/ RAID Preinstall D jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 411
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_sa...
Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA AHCI/ RAID Preinstall D to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA AHCI/ RAID Preinstall D jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite L500 Alps Touchpad Driver 7.2.302.105 for Vist czy Asus Maximus V Formula/ThunderFX Intel Management Engine Interfa. Kod programu Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD SATA AHCI/ RAID Preinstall D został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.