Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.71 for Vist

Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.71 for Vist jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 409
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_amd_ch...
Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.71 for Vist to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.71 for Vist, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. MSI GT60 0ND Notebook Super Charger Utility 1.2.6.0 czy TP-LINK TL-WA50xG Access Point Firmware V1_080407. Kod programu Gigabyte GA-78LMT-S2 (rev. 1.1) AMD Chipset Driver 8.71 for Vist został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.