Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19

Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Marvell.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 329
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Marvell
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_driver_marvell_msu.exe
Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Marvell.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów ColorPlus PDF Printer Driver czy Acer Extensa 5620 Notebook Intel SATA AHCI Driver 7.5.0.1017 for. Gigabyte G1.Sniper 2 (rev. 1.0) Marvell Storage Utility 4.1.0.19 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.