Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) BIOS F12f Beta

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) BIOS F12f Beta jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 291
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gigabyte
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_bios_g1.assassin2_f12f...
Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) BIOS F12f Beta są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Gigabyte.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) BIOS F12f Beta to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite P500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1, czy Sony KDL-32EX605 BRAVIA HDTV Firmware 4.114EUL-0108. Kod programu Gigabyte G1.Assassin 2 (rev. 1.0) BIOS F12f Beta został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.