Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology Dri

Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology Dri to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma GIGABYTE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 581
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GIGABYTE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_intel_isct.exe
Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology Dri to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy GIGABYTE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology Dri, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów VIA Realtek AC97 Audio Driver 6.0.1.6305 for Windows 7 x64/Windo czy HP G7030XX Notebook ALPS Touchpad Driver 7.200.202.25 A for Vist. Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Intel Smart Connect Technology Dri poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.