Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.0.

Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.0. to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Atheros.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 243
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Atheros
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mb_utility_lan-optimizer-...
Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.0. to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Atheros.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.0., posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre A50 Intel Display Driver 6.14.10.4299 for 200 czy Gigabyte GA-Z77MX-D3H (rev. 1.0) BIOS F8. Gigabyte A-Z77P-D3 (rev. 1.0) Atheros LAN Optimizer Utility 1.0. to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.