Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GetFoldersize 3.0.14

GetFoldersize to darmowe narzędzie, za pomocą którego można zbadać, ile miejsca zajmują poszczególne fodlery na twardym dysku.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 240
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Michael Thummerer Software Design
Rozmiar: 5.51 MB
Nazwa pliku: GetFoldersize_3.0.14.exe
GetFoldersize to darmowa aplikacja, za pomocą której użytkownik może przejrzeć twardy dysk pod kątem wielkości folderów. Wyświetlana jest lista, pokazująca, ile miejsca zajmuje dany folder, a jeżeli ma on podfoldery, można go otworzyć i zobaczyć ile zabierają go foldery znajdujące się wewnątrz. Pozwala to łatwo zidentyfikować największe foldery oraz sprawdzić, jaka jest ich struktura.

GetFoldersize skanuje wszelkie rodzaje nośników pamięci, pozwala na kasowane i zmianę nazw wyświetlanych folderów, a raport ze skanowania można zapisać jako .txt lub .html. Dla wygody użytkownika wprowadzono kilka tematów, jakimi można ozdobić okienko aplikacji. Przy każdym folderze w raporcie pokazywana jest nie tylko nazwa i rozmiar, ale również i procent miejsca, jakie zajmuje na danym nośniku, data stworzenia, atrybuty i inne dane. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień. Z podobnych aplikacji polecamy Directory Monitor oraz FastFolders.

Stabilne wersje GetFoldersize

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.