Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

German Truck Simulator Patch 1.32 PL

German Truck Simulator Patch 1.32 PL jest poprawką do niezwykłego symulatora jazdy ciężarówką, w której gracze mają możliwość zasiąść za sterami wybranego wozu i przemierzyć większość niemieckich autostrad.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 15950
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Terminal Reality
Rozmiar: 76.49 MB
Nazwa pliku: GTS_1_32_patch_pl_pl.zip
German Truck Simulator Patch 1.32 PL jest poprawką do niezwykłego symulatora jazdy ciężarówką, w której gracze mają możliwość zasiąść za sterami wybranego wozu i przemierzyć większość niemieckich autostrad. Podczas podróży w German Truck Simulator odwiedzimy 18 miast oraz wszystkie drogowe połączenia wiodące od jednego punktu do następnego.

Atutem German Truck Simulator jest wierne odwzorowanie warunków jakie naprawdę panują na niemieckich drogach (wygląd natężenie ruchu, jakość asfaltu i wiele więcej). Gra ma dość duże wymagania systemowe, jednak jest to spowodowane naprawdę świetną grafiką i niewielką ilością błędów.

W German Truck Simulator Patch 1.32 PL dodali możliwość podróżowania po Austrii, usprawnili silnik graficzny oraz dodali wsparcie dla wielu stacji radiowych dostępnych w Sieci.

Stabilne wersje German Truck Simulator Patch

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.