Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Geek Magazine 1.3

Geek Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Geek Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Source Interlink Media LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1022
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Source Interlink Media LLC
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Geek Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Geek Magazine zostało stworzone przez firmę Source Interlink Media LLC.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić K MAG oraz donna hay magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.