Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GEE 2.0

GEE to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. GEE zostało stworzone przez firmę GEE Media & Marketing GmbH.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1189
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: GEE Media & Marketing GmbH
Rozmiar: 14 KB
Nazwa pliku:
GEE to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. GEE zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio GEE Media & Marketing GmbH.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.0. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Z naszej bazy polecamy także Astronomy Magazine oraz Maxim+ Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.