Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GD Legacy 3.2.1

GD Legacy to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. GD Legacy to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1672
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 27 KB
Nazwa pliku:
GD Legacy to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. GD Legacy zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.2.1 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić FX Trader Magazine oraz Digital Camera Polska.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.