Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gazeta Lubuska 1.40

Gazeta Lubuska to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Gazeta Lubuska zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio M2A Sp. z o. o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 855
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: M2A Sp. z o. o.
Rozmiar: 11 KB
Nazwa pliku:
Gazeta Lubuska to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Gazeta Lubuska odpowiedzialna jest firma M2A Sp. z o. o..

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.40. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Chip PL oraz Football Week.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.