Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gauge Battery Widget Pro Zależy od urządzenia

Gauge Battery Widget Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z Gauge Battery Widget Pro dzięki zaangażowaniu pracowników Tomas Hubalek.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 851
Cena/licencja: 6,49 zł
Producent/dystrybutor: Tomas Hubalek
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=net.hubalek.an...
Gauge Battery Widget Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości smartfona. Należy ona do kategorii Nakładki systemowe. Gauge Battery Widget Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Tomas Hubalek.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji Zależy od urządzenia. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Animated Weather Widget&Clock oraz Hi-Q MP3 Voice Recorder (Full).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.