Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway M-24 O2 Card Reader Driver 3.25 for Vista

Gateway M-24 O2 Card Reader Driver 3.25 for Vista są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma O2.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 212
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: O2
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CardReader_O2_3.25_Vistax...
Gateway M-24 O2 Card Reader Driver 3.25 for Vista to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy O2.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Gateway M-24 O2 Card Reader Driver 3.25 for Vista to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Albatron PX915P BIOS 1.07, czy Samsung 400CX-2 LCD Monitor Driver 1.0. Gateway M-24 O2 Card Reader Driver 3.25 for Vista poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.