Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway LT21 Synaptics Touchpad Driver 14.0.12.0 for XP/Windows

Gateway LT21 Synaptics Touchpad Driver 14.0.12.0 for XP/Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Synaptics.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 461
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Synaptics
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TouchPad_Synaptics_14.0.1...
Gateway LT21 Synaptics Touchpad Driver 14.0.12.0 for XP/Windows są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Synaptics.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway LT21 Synaptics Touchpad Driver 14.0.12.0 for XP/Windows to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L755 Conexant Sound Driver 8.51.1.0a for Windo, czy Sony KDL-65HX920 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GTA for Mac OS. Programiści Synaptics zadbali, by Gateway LT21 Synaptics Touchpad Driver 14.0.12.0 for XP/Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.