Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway LT21 Packard Bell BIOS 1.22

Gateway LT21 Packard Bell BIOS 1.22 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Others.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 363
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Others
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: BIOS_PackardBell_1.22_A_A...
Gateway LT21 Packard Bell BIOS 1.22 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Others.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gateway LT21 Packard Bell BIOS 1.22, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite L770 Intel Chipset Utility 9.1.1.1024 for Wind czy Toshiba Satellite L755 HDD Protection Utility 2.2.0.12 for Windo. Aplikacja Gateway LT21 Packard Bell BIOS 1.22 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.