Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway ID58 Broadcom Bluetooth Driver 6.2.0.8800 for Vista

Gateway ID58 Broadcom Bluetooth Driver 6.2.0.8800 for Vista to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Broadcom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 303
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Bluetooth_Broadcom_6.2.0....
Gateway ID58 Broadcom Bluetooth Driver 6.2.0.8800 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Broadcom.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ECS A55F-M2 (V2.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3.3.1540.17 i Sapphire PURE Platinum A75P Realtek LAN Driver 5.786 for XP. Gateway ID58 Broadcom Bluetooth Driver 6.2.0.8800 for Vista poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.