Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway EC38 Liteon Modem Driver 2.1.92 for XP/Vista

Gateway EC38 Liteon Modem Driver 2.1.92 for XP/Vista jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Liteon.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 248
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Liteon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Modem_liteon_2.1.92_Vista...
Gateway EC38 Liteon Modem Driver 2.1.92 for XP/Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Liteon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Gateway EC38 Liteon Modem Driver 2.1.92 for XP/Vista, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Sony KDL-40EX650 BRAVIA HDTV Firmware 1.306GAA czy MSI P43-C53 Realtek LAN Driver 6.250.0908.2011 for Vista. Gateway EC38 Liteon Modem Driver 2.1.92 for XP/Vista to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.