Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gateway CX2730 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista

Gateway CX2730 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Gateway.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 525
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Gateway
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Others_Gateway_4.4.1_Vist...
Gateway CX2730 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gateway.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

W naszej bazie, oprócz Gateway CX2730 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ASRock H61M-VS R2.0 Realtek LAN Driver 7048 for Windows 7 czy Philips 191V2SB/27 Monitor Driver 1.0 for Windows 7. Gateway CX2730 Finepoint Driver 4.4.1 for Vista poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.