Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

GamesTM 2.5.7

GamesTM to warta uwagi mobilna gra, którą można zainstalować na smartfonie. Przebieg rozgrywki umożliwia zaliczenie jej do kategorii Gry komputerowe. GamesTM zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Imagine Publishing.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 435
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Imagine Publishing
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
GamesTM to tytuł, który umożliwi chwilową zmianę iPhona w konsole do gier. Należy ona do kategorii Gry komputerowe. GamesTM zostało stworzone przez firmę Imagine Publishing.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru gier dostępnych na iOS'a warto polecić Riptide GP oraz Temple Run: Brave.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.