Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Game Jackal Pro 4.1.1.7

Game Jackal Pro to przeznaczone dla graczy narzędzie eliminujące konieczność używania płyt CD i DVD. Po zainstalowaniu programu, nośnik można umieścić w bezpiecznym miejscu i nadal bez problemu korzystać z gry.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 564
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: SlySoft
Rozmiar: 8.49 MB
Nazwa pliku: SetupGameJackal4117.exe
Game Jackal Pro to przeznaczone dla graczy narzędzie eliminujące konieczność używania płyt CD i DVD. Po zainstalowaniu programu, nośnik można umieścić w bezpiecznym miejscu i nadal bez problemu korzystać z gry. Dodatkowo, dzięki takiemu rozwiązaniu gry uruchamiane są znacznie szybciej niż w tradycyjny sposób.

Program obchodzi ograniczenia bez konieczności tworzenia obrazu płyty czy modyfikacji plików gry. Wystarczy wygenerować za jego pomocą skrót uruchamiający dany produkt. Lista obsługiwanych tytułów przekracza dwieście pozycji, jest cały czas rozbudowywana i automatycznie aktualizowana. Profile w Game Jackal Pro można archiwizować, zabezpieczać hasłem przed modyfikacją, zarządzać nimi z poziomu menu kontekstowego, tworzyć jednym kliknięciem myszy a nawet przypisywać do obsługi konkretny procesor w systemach wieloprocesorowych.

W wydaniu 4.1.1.7 poprawiono bugi i ulepszono działanie całego programu.

Stabilne wersje Game Jackal Pro

Testowe wersje Game Jackal Pro

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.