Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Game Informer 0.0.1

Game Informer to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. Game Informer powstało w studiu firmy Game Informer.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 681
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Game Informer
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Game Informer to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Game Informer może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Game Informer

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 0.0.1.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić BMJ (British Medical Journal) oraz Schweizer Illustrierte eMagazin.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.