Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Game Dev Story 1.0.8

Game Dev Story to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Gry komputerowe. Game Dev Story zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kairosoft Co.,Ltd.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 816
Cena/licencja: 8,95 zł
Producent/dystrybutor: Kairosoft Co.,Ltd
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku: details?id=net.kairosoft....
Game Dev Story to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Gry komputerowe. Użytkownicy mogą korzystać z Game Dev Story dzięki zaangażowaniu pracowników Kairosoft Co.,Ltd.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.0.8. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Lapse It Pro • Time Lapse oraz Where's My Water?.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.