Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Game Booster 3.4.0

Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego przeznaczonego do uruchamiania wymagających gier.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 56658
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 4.36 MB
Nazwa pliku: gamebooster_3.4.exe

[inne wersje programu Game Booster]
Game Booster to program przeznaczony do optymalizacji systemu operacyjnego pod kątem gier wideo. Działanie Game Boostera polega na wyłączeniu przed uruchomieniem gry działających w tle procesów systemowych, wyczyszczeniu pamięci RAM oraz zwiększeniu wydajności procesora. Po zakończeniu zabawy wystarczy kolejne kliknięcie, by wszystkie ustawienia wróciły do stanu przed wyłączeniem. Listę wyłączanych usług i procesów można edytować – uzupełniać o nowe wpisy, czy eliminować te, które nie powinny być wyłączane.

Game Booster wyposażony został także w funkcję defragmentacjai. Jej działanie polega na optymalizacji ułożenia plików startowych gier co pozwala na szybsze ich uruchamianie. Wydanie oznaczone numerem 3 współpracuje z PunkBuster, Cheating-Death, VAC, a także innymi zabezpieczeniami przeciwko oszustom. W edycji 3.40 pojawia się GameBox - narzędzie do zarządzania i przyśpieszania wybranych przez użytkownika gier.

Stabilne wersje Game Booster

Testowe wersje Game Booster

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.