Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gallery Lock Pro 3.1

Gallery Lock Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Gallery Lock Pro zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Morrison Smart Software..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 763
Cena/licencja: 8,75 zł
Producent/dystrybutor: Morrison Smart Software.
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: details?id=com.morrison.g...
Gallery Lock Pro to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja Za stworzenie Gallery Lock Pro odpowiedzialna jest firma Morrison Smart Software..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 3.1. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Jednocześnie z naszej bazy polecamy także Mobile Counter Pro - 3G, WIFI oraz ElectroDroid Pro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.