Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX Trader Magazine 2.0

FX Trader Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Biznes i finanse. FX Trader Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio RIFLEXO JSC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1618
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: RIFLEXO JSC
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku:
FX Trader Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. FX Trader Magazine powstało w studiu firmy RIFLEXO JSC.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.0 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Pilot Magazine oraz Engadget Distro.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.