Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX DocuPrint 202 2004-10-01

FX DocuPrint 202 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 535
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku: dp202_2k_gdi_104.zip
FX DocuPrint 202 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Xerox.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

FX DocuPrint 202 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asrock H77 Pro4/MVP ASMedia SATA3 Driver 1.3.1, czy MSI Z77A-GD65 CLICK BIOS II Utility 1.0.058. Programiści Xerox zadbali, by FX DocuPrint 202 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Stabilne wersje FX DocuPrint 202

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.