Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX DC 336 PCL 1.1.0.0

FX DC 336 PCL jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 604
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 22
Nazwa pliku: 82047-x64_336.zip
FX DC 336 PCL to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Xerox.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz FX DC 336 PCL, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Lenovo ThinkCentre Edge 71 USB 3.0 Host Controller Driver 2.0.4. czy Acer Extensa 4630Z Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.2.48 for W. FX DC 336 PCL poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.

Stabilne wersje FX DC 336 PCL

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.