Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FreeFileSync Portable 5.8

FreeFileSync Portable to aplikacja pozwalająca w łatwy sposób synchronizować wybrane pliki. Program cechuje duża funkcjonalność i brak zbędnych opcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 624
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: zhnmju123
Rozmiar: 6.35 MB
Nazwa pliku: FreeFileSync_5.8_setup_po...
FreeFileSync Portable to program o darmowy" target="_blank" class="link">otwartym kodzie źródłowym, którego zadaniem jest synchronizacja plików. Aplikacja została zoptymalizowana pod katem jak najmniejszego zużycia zasobów systemowych, dlatego też może pracować w tle, a my nie odczuwamy nawet jej działania. FreeFileSync synchronizuje pliki na podstawie daty lub rozmiaru. Działania programu obejmuje również podfoldery. Wspierane są wszystkie pliki, niezależne od wielkości. Jest to wersja przenośna, która nie wymaga instalacji na dysku.

FreeFileSync nie jest przeładowane zbędnymi opcjami. Mamy tu wyłącznie przydatne w praktyce funkcje, dzięki którym szybko wykonamy synchronizację. Możemy także ustawić automatyczną. Na życzenie użytkownika z działania aplikacji mogą zostać wykluczone wskazane pliki. Z podobnych programów polecić możemy również Limagito Lite oraz PowerFolder. Najnowsza wersja aplikacji została wzbogacona o kilka nowości. Udało się także usunąć szereg błędów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.