Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FreeFileSync (Mac) 6.2

FreeFileSync to aplikacja pozwalająca w łatwy sposób synchronizować wybrane pliki. Program cechuje duża funkcjonalność i brak zbędnych opcji.

Liczba pobrań: 1156
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: zhnmju123
Rozmiar: 9.73 MB
Nazwa pliku: FreeFileSync_6.2_Mac_OS_X...
FreeFileSync to program o darmowy otwartym kodzie źródłowym, którego zadaniem jest synchronizacja plików. Aplikacja została zoptymalizowana pod katem jak najmniejszego zużycia zasobów systemowych, dlatego też może pracować w tle, a my nie odczuwamy nawet jej działania. FreeFileSync synchronizuje pliki na podstawie daty lub rozmiaru. Działania programu obejmuje również podfoldery. Wspierane są wszystkie pliki, niezależne od wielkości. Jest to wersja przeznaczona na system Mac OS X.

FreeFileSync nie jest przeładowane zbędnymi opcjami. Mamy tu wyłącznie przydatne w praktyce funkcje, dzięki którym szybko wykonamy synchronizację. Możemy także ustawić automatyczną. Na życzenie użytkownika z działania aplikacji mogą zostać wykluczone wskazane pliki. Z podobnych programów polecić możemy również Limagito Lite oraz PowerFolder. W najnowszej wersji dodano kilka nowych funkcji oraz usprawniono już istniejące. Zlikwidowano również zauważone bugi.

Stabilne wersje FreeFileSync (Mac)

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.